Bafra Seyahat Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

1968 tarihinden bu yana yolcularına hizmet veren Bafra Seyahat, yerel bir otobüs firması olarak zaman içinde büyümüştür. Her geçen gün tecrübelerine yenisini ekleyen Bafra Turizm, özellikle Karadeniz bölgesinde hizmet vererek yeşil cenneti diğer şehirlere bağlıyor. Rakiplerine oranla daha uygun fiyatlara bileti bulabileceğiniz Bafra Turizm ile seyahat edecekseniz, sizin için hazırlamış olduğumuz yazıyı incelemenizi öneririz. Bafra Turizm otobüs bileti rezervasyonu, seferleri, otobüsün içi ve daha fazlası hakkında bilgiyi bu yazıdan edinebilirsiniz.

Bafra Turizm Otobüs Bileti : Seferleri

Bafra Turizm toplamda 76 durak üzerinde sefer düzenleyerek oldukça geniş bir rota ağına sahiptir. Samsun olmak üzere, Türkiye’nin birçok farklı şehri üzerinden Karadeniz’in kıyılarına seferler düzenlemektedir. Bu şehirler arasında İstanbul, Trabzon, Ankara, Merzifon, Sinop, Sakarya, Giresun gibi şehirler yerini alıyor. En popüler güzergahlar arasında aktif olarak yolcu taşıyan Bafra Turizm ise ihtiyaç halinde yeni rotaları bünyesine katıyor.

Araç Filosu

Bafra Turizm, yerel bir otobüs şirketi olsa da oldukça geniş ve modern bir araç filosuna sahiptir. Araçları arasında Setra, Mercedes ya da Travego gibi modern otobüs modellerinin yerini aldığını görebilirsiniz. Özellikle son dönemlerin en çok tercih edilen otobüslerinden 2+1 Vip tipi seyahat otobüslerini de Bafra Turizm’de görebilmek oldukça mümkün. Modern ve teknolojik olan bu otobüsler ile keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız.

Bafra Turizm Otobüs Bileti İptal Etmek İsterseniz

Bafra Turizm otobüs bileti iptal işlemleri oldukça hızlı ve kolaydır. Satın aldığınız biletin sefer saatinden minimum 24 saat öncesinde yazıhanelere, şubelere ya da çağrı merkezine başvurmanız yeterli olacaktır. Biletinizi iptal ettirdiğiniz gibi farklı bir sefere rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Uygun Otobüs Bileti Fiyatları ve Farkvar Avantajları

Otobüs yolculukları her ne kadar ekonomik olsalar da daha uygun otobüs bileti bulmayı herkes ister. İşte bu nedenle en uygun otobüs biletini bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Bafra Turizm’in vermiş olduğu avantajlar ve kampanyalar dışında üçüncül parti internet siteleri üzerinden de uygun otobüs biletleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs bileti alırken farkvar avantajlarından da yararlanmak oldukça önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*