Alternatif Havayolları ile Lion Air Rezervasyonları İle Uçabilirsiniz

Lion Mentari Airlines, ya da genellikle Lion Air olarak bilinen, Jakarta, Endonezya merkezli bir Endonezya düşük maliyetli havayolu şirketidir. Lion Air, Endonezya’nın en büyük özel havayoludur ve Endonezya, Singapur, Malezya, Vietnam ve Suudi Arabistan’ın yanı sıra Çin ve Hong Kong’a giden charter rotalarında 79 varış noktasına uçan en büyük ikinci havayoludur. Asya üzerinde ekonomik bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız Lion Air Uçak Bileti alarak gezebilirsiniz.

Lion Air Uçak Bileti : Seferleri

Havada on beş yıl olan ve halka hizmet veren Lion Air, zaten 183 rotaya uçuyor. Theaeare, Endonezya’nın tüm köşelerine Sabang’dan Merauke’ye ve Enternasyonal’i Singapur, Malezya, Suudi Arabistan ve Çin gibi bir dizi ülkeye yayan yerel yollara ayrılmıştır.

Bagaj Politikası

Taşınan Bagaj : Lion Air müşterileri, azami ağırlığı 7 kg’dan fazla olmayan tek bir el bagajına izin verilir. Boyutlar 30cm x 40cm x 20cm’yi geçmemelidir.

Kontrol Edilen Bagaj : Lion Air yolculara ücretsiz bagaj hakkı tanımaz. Bagaj web sitesinden veya havaalanından ön satın almak için kullanılabilir.

Koltuk Seçenekleri

Lion Air’de sadece iki koltuk sınıfı bulunmaktadır. Bunlar Ekonomi ve Business Sınıfı olarak ayrılmaktadır.

Ekonomi Sınıfı : Ekonomi Sınıfı, Lion Air uçuşlarında sunulan iki kabin sınıfından biridir. Ekonomi Sınıfı, yurtiçi veya yurtdışı tüm uçuşlarda mevcuttur. Havayolunun 29 inç koltukları gerçek deriden yapılmıştır.Ekonomi Sınıfındaki yolcular, havaalanında zaman kazanmak için uçuşlarına giden günlerde çevrimiçi check-in yapabilir. Çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinden sipariş etmek için bir menü açılır.

Business Sınıfı : Business Class, Lion Air’in tam servisli en üstün kabin sınıfıdır ve seçilen uçuşlarda mevcuttur. Business Class yolcuları, Endonezya mutfağından oluşan geniş bir yiyecek ve içecek menüsünün yanı sıra, dünyanın geri kalanından gelen yiyeceklerle uçakta yemek yeme deneyiminin tadını çıkarabilirler. Her yolcu sınıfı Business Class’a 30 kg ücretsiz kontrol edilmiş bagaj hakkı verilir. Lion Air’in 38 inçlik koltukları, Economy Class’taki koltuklara kıyasla yolculara ekstra dokuz inçlik bir alan sağlar. Business Class koltuklar deriden yapılmıştır ve optimum rahatlık ve ekstra ayak boşluğu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*