Maldivler Gezi Rehberi: Nerede Kalınır?

Dünyanın en bilinen ve en güzel tatil seçeneklerinden biri olan Maldivler nerede kalınır? sorusu ile sürekli merak edilmektedir.

Dünya’da eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri bulunan Maldivler’e gelindiğinde kalmak için tercih edilebilecek birçok bölge ve otel bulunmaktadır.

Maldivler Nerede Kalınır?

Her sene milyonlarca turisti ağırlayan Maldivler’de her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır.  İlk olarak akla gelen yerlerden biri olan Male Adası bölgenin en popüler yerlerinden biridir. Male Adası’na göre daha detaylı araştırılması gereken diğer bir ada ise Hulhumale’dir. Burada, birçok tipte ve konseptte hizmet veren oteller yer almaktadır. Bu iki bölge, Maldivler’in en çok bilinen yerlerinden biri olmakla beraber, araştırıldığı takdirde daha fazla bölge ile karşılaşmak mümkündür.

Maldivler Nerede Kalınır? Sorusunun En Uygun Cevaplarından Biri: Holiday İnn Resort Kandooma Maldives

Muhteşem okyanus manzarasının süslediği bu otel, plaja çok yakın bir konumda yer almaktadır. Beş yıldızlı bir otel olmasına rağmen uygun fiyatlı birçok seçeneği olan otel, müşterilerinin komforu için her bir detayı düşünmüştür.

Maldivler Otelleri Arasında Balayı için En Çok Tercih Edilen Otel: COMO Cocoa İsland

Otuzdan fazla villa şeklinde odası ile standardın dışında bir konseptte hizmet veren bu otel, özellikle balayı çiftlerinin tercihi olmaktadır. Lüksünden ödün vermek istemeyenlerin de sıklıkla konakladığı bu otel yüksek müşteri memnuniyeti olan seçenekler arasında yer almaktadır.

Maldivler Otelleri Arasında Uygun Fiyatlı Bir Tercih: Biyadhoo İsland Resort

Plaja oldukça yakın bir mesafede yer alan bu otel, Maldivler’deki en uygun fiyatlı ve dolayısıyla en çok tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Uygun fiyatına rağmen müşterilerinin asgari komfor ihtiyaçlarının birçoğunu karşılayan otel, Maldivler’e gelindiğinden mutlaka değerlendirilmelidir.

Meeru İsland Resort & Spa

Maldiv otelleri arasında sunduğu lüks imkanları ile bilinen otel, su üzerine inşa edilmiş birçok villadan oluşmaktadır. Yüzme, dalma ve sörf gibi sporların yapılmasına da imkan tanıyan otel, büyük odalarından ötürü daha ziyade ailelerin tercig ettiği bir oteldir. Kendine has bir de plajı bulunan Meeru’da unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*