TAME Airlines İle Uçacaklar İçin Bilgiler

TAME Airlines veya TAME Equador, Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı’ndaki Quito’da merkezi olan Ekvadorlu bir havayolu şirketidir. Havayolu Baltra, Bogota, Cali, Coca, Cuenca, Esmeraldas, Fort Lauderdale, Guayaquil, Havana, Latacunga, Lima, Loja, Machala, Manta, Tulcan ve diğerleri gibi birçok noktaya uçuyor. Havayolu, güzel Galapagus Adaları’na uçmak için üç havayolundan yalnızca biri. TAME Transportes Aereos Militares Ecuatorianos (TAME) olarak kuruldu ve odak şehirler Guayaquil, Cuenca, Manta ve Esmeraldas. Filosu Airbus A319’lardan oluşuyor. Airbus A320s, Airbus A330s, ATR 42-500’ler ve Embraers. Havayolu şirketinin Copa Airlines ile ortak anlaşması var . Havayolu ortakları arasında Aeroflot, Aerolineas Argentinas, Aeromexico, Air Europa, Copa Havayolları, Alitalia, Delta Havayolları , KLM, Emirates ve diğerleri vardır. Siz de TAME Airlines Uçak Bileti rezervasyonu yaptıracaksanız bu yazıda yer alan bilgileri bilmenizde fayda var.

TAME Airlines Uçak Bileti : Seferleri

TAME Airlines, yurtiçi ve uluslararası seferleri olarak bir çok noktaya uçuş imkanı sağlamaktadır. Bunlar nereler diye merak ediyorsanız işte uçuş yaptığı noktaların hepsini sizin için sıraladık.

Yurtiçi Noktaları : Baltra Adası, Koka, Cuenca, Esmeraldas, Guayaquil, Latacunga, Loja, Machala, Nueva, San Cristóbal, Tuican ve daha nicesi.

Uluslararası Noktalar: Bogota, Cali, Havana, Lima, Fort Lauderdale

Bagaj Politikası

Havayolu, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Amerika arasındaki, Güney Amerika ve Ekvador ile Karayipler arasındaki rotalarda en fazla 2 adet 23 kg bagaj bagajı işletmektedir. Bu bagaj için maksimum ölçüler 158 cm veya 62 “dir. Bu ödeneği aşan yolcular fazla bagaj ücretine tabi olabilir. Yolculara 1 adet 8kg 55cm yüksekliğinde, 35cm genişliğinde ve 25cm derinliğinde 1 adet defter, defter, kamera veya bebek defteri gibi 1 adet kişisel eşya el bagajı hakkı verilir.

Check-In Uygulamaları

Yolcular, uçuşlarını çevrimiçi olarak TAME online giriş sayfası üzerinden ve giriş sekmesini tıklatarak kontrol edebilirler. Bu hizmet planlanan kalkış saatinizden 24 saat ile 3 saat arasında mevcuttur. Web check-in işlemini planlanan uçuş kalkış saatinizden 48 saatten üç saate kadar iptal edebilirsiniz.

Yolcular, TAME check-in masalarından birini ziyaret ederek kalkış havaalanında check-in yapabilirler. Havayolu, yurt içi uçuşlar için kalkış saatinden en az bir saat önce ve uluslararası uçuşlar için en az üç saat önce check-in yaptırmanızı ister.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*