Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri

Ucuz otel bulmak bazen tam bir kabus olabiliyor. Erken rezervasyon otel indirimlerini takip etmek en doğru yol gibi görünse de o da bazen çok fazla vaktimizi alabiliyor. Sizler için Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri rehberini sizin için oluşturduk.

Ucuz Otel Bulma Yöntemleri: Konaklama Siteleriyle Araştırmalarınıza Odaklanmalısınız

Ucuz Otel Bulma Yöntemleri: Konaklama Siteleriyle Araştırmalarınıza Odaklanmalısınız

Booking.com, hotels.com vb. sitelerde araştırma yaparak otel karşılaştırması yapmanız mümkün. Buradan işe başlarsanız ucuz otel bulma işleminizi de kolaylaştırmış olursunuz. Otel ve hostel filtrelemesini de kullanarak daha hızlı araştırma yapabilirsiniz. Otelinizi istediğiniz ölçülerde bulduğunuz takdirde erken rezervasyon otel indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Ucuz Otel Bulma Yöntemleri: Seçtiğiniz Otelin Fiyatlarını Kıyaslamalısınız

Ucuz Otel Bulma Yöntemleri: Seçtiğiniz Otelin Fiyatlarını Kıyaslamalısınız

Hotelscombined.com, trivago.com gibi siteler üzerinden farklı sitelerde bulunan otellere verilen fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Seçtiğiniz otelin kendi sitesine giderek kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Böylece bütçenize uygun ucuz otel bulabilir ve erken rezervasyon otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Otelle Birebir İletişime Geçerek Pazarlık Yapabilirsiniz

Otelle Birebir İletişime Geçerek Pazarlık Yapabilirsiniz

En sağlıklı yöntemlerden biri de otel ile birebir iletişime geçerek fiyat almaktır. Telefonda pazarlık yapabilir ve özellikle d kişi sayınız fazlaysa güzel bir indirim yakalaybilirsiniz.

Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri : Sadakat Programlarına Katılabilirsiniz

Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri : Sadakat Programlarına Katılabilirsiniz

Kimi oteller uzun vadede bir kazanç sağlamak adına bazı promosyonlar sunmaktadır. Bunlardan biri de hotels.com promosyonu. Buradan satın alacağınız her 10 gecelik konaklamada bir gece bedava konaklama hediyesine sahip oluyorsunuz.

Ucuz Otel Bulma Yöntemleri:  Son Dakika Tekliflerine Göz Atmalısınız

Lastminute.com, hotwire vb. sitelerde ziyaret edenlere son dakika teklifleri sunulmaktadır. Böylece otellerin verdiği daha düşük fiyatlı tekliflerden yararlanabilirsiniz. Özellikle de 5 yıldızlı otellerde oldukça fazla fiyat farkları ile konaklama şansı yakalamanız da mümkün. Fakat siz satın alana kadar otelin ismini görüntüleyemediğinizi ve satın alım işlemini de iptal edemediğinizi bilmenizde fayda var.

Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri :  Oda İçin Teklif Verebilirsiniz

Ucuz Otel Bulmanın Yöntemleri :  Oda İçin Teklif Verebilirsiniz

Teklifiniz kabul edildiği takdirde büyük bir avantaj sağlayacağınız bu yöntemle ucuz konaklama fırsatı yakalayabilirsiniz. Priceline.com bu hizmeti sunmaktadır. Name your own price alanından istediğiniz teklifi verebilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Reddedilseniz bile şansınızı yeniden deneyebiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken husus ise teklifinizin kabul edilmesi durumunda  iptal edememeniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*