Zürih En İyi 4 Kültürel Otel

Arnavut kaldırımlı eski şehir sokakları, doğal göl ve misafirperver nüfusu ile az sayıda şehir Zürih kadar büyüleyici ve unutulmaz olur. İsviçre’nin başkentine bir seyahate çıkmak istiyorsanız, kalmanız gereken Zürih otelleri. Bu oteller birbirinden güzel ve unutulmaz olmaları ile uygun otel rezervasyonu farkvar ile yapabilirsiniz.

Schweizerhof

Schweizerhof

Schweizerhof Hotel İsviçreli bir kurum ve ana tren istasyonunun tam karşısında, şehir merkezine yakın bir konumdadır. Tarihi boyunca otel, üstün hizmet, kusursuz odalar ve eşsiz bir atmosfer sunma konusunda mükemmel bir örnek oluşturmuş. Ayrıca, kentin en iyi Fransız restoranlarından biri olan La Soupière’ye ev sahipliği yapıyor. Schweizerhof, modern aksanları bir araya getirirken mirasından gurur duyan ve basit zerafetini sürdürmekte asla başarısız olamadığı için İsviçre başkentinin özünü yakalamayı başarıyor.

Zürih Otelleri : Lady’s First Design Hotel

Zürih Otelleri : Lady’s First Design Hotel

Lady’s First Design Hotel, sakin Seefeld semtine yakın, 19. yüzyıldan kalma bir şehir evinde yer almaktadır. Otel şık odalar sunmaktadır ve ziyaretçiler bir sabah yürüyüşü için Zürih Gölü kıyılarına kolayca yürüyebilir. Konuklar ayrıca çatı katındaki ve lüks spa merkezinden faydalanmalısınız.

Townhouse Boutique Hotel

Townhouse Boutique Hotel

Görkemli Barok tarzı duvar kağıdı ve yıkık mobilyalarıyla şık Townhouse Boutique Hotel, kentin en dikkat çekici adreslerinden biridir. Zürih’in kalbinde yer alan tesis, şehir turlarına katılmak için mükemmel bir mekanın yanı sıra hareketli sokaklardan mükemmel bir sığınak sunmaktadır. Modern bir otelin baskın minimalist özelliklerini takip etmek yerine, Townhouse ilginç fakat büyüleyici bir iç mekana yayıldı. Kusursuz odaların ve speküler bir kokteyl listesinin yer aldığı bir Dürüstlük Bar’ının yanı sıra, Townhouse aynı zamanda üstün bir hizmet ve personel sunmaktadır.

Zürih Otelleri : Baur au Lac

Zürih Otelleri : Baur au Lac

Geceyi geçirmek için ünlü Bahnhofstrasse’ye yakın Baur au Lac’tan daha rafine bir yer yok. Otel ilk kez 1844 yılında hizmete girdi ve Wagner’in Die Walküre’nin dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Bu güne kadar, aktörlerden sanatçılara ve müzisyenlere kadar her türlü önemli kişi için buluşma yeri olmaya devam ediyor. Dahası, tadilattan geçen Baur au Lac’ın lüks odaları her zamankinden daha göz kamaştırıyor ve sofistike bir ortamda sade bir atmosferi korumayı başarıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*